Як вибрати міжкімнатні двері у ванну кімнату

При виборі дверей в приміщення з високою вологістю перш за все потрібно враховувати практичну сторону питання. Є специфіка матеріалу.

Фахівці радять монтувати в ванні міжкімнатні двері зі спеціальним плівковим покриттям (на основі поліпропілену) або двері з добре пролакірованного шпону. Не забувайте про гарну витяжці — вона знадобиться для будь-яких дверей.

Деталі, які потрібно знати при виборі оптимальної двері для ванної кімнати
Вибирайте двері виходячи з планування ванної та наскільки добре ізольовані джерела води. Якщо вхід і душ поділяють не менше двох кроків — ви абсолютно не обмежені у виборі дверного блоку. Ванні кімнати, розбиті по радянському ГОСТу: всі елементи ванній розташовані близько один до одного, вимагають особливого підходу при виборі двері. Постійна вологість і розбіг температур можуть пошкодити двері.

Матеріали, оптимальні для дверей в санвузол
Отже, у ванній доречний монтаж дверей з основи сприятливо контактує з водою. Скляні, ламіновані і шпоновані двері оптимальні для санвузлів. Наприклад, ламіновані двері популярні, так як покриті плівкою, яка оберігає їх від подряпин, крапель води, пара. До того ж ламіновані двері з покриттям з екошпон (на основі поліпропілену) екологічні і не деформуються під впливом зовнішніх факторів. Та й естетичний вигляд, на відміну від пластикових дверних коробок, покритих ПВХ плівкою або папером, радує око. Аналогічними властивостями і привабливою ціною мають двері з покриттям з натурального шпону.

 

  • Category :
  • Type :