Про нас

Забезпечте комфорт та затишок у своєму будинку з нашими вікнами та дверима!

Торговий центр вікон та дверей “Віксіс” – це бездоганний симбіоз ціни та якості нашої продукції, це провідні технології, багаторічний досвід та команда спеціалістів, які люблять свою справу. Усі ці фактори дозволили нам зайняти стабільні позиції серед лідерів у нашому регіоні. Люди довіряють нам найбільш цінне, що у них є – безпеку, комфорт та затишок своїх осель, адже «Віксіс» асоціюється з надійністю та високою якістю.

Головним напрямом діяльності компанії “Віксіс” є продаж металопластикових вікон, міжкімнатних та вхідних дверей, підвіконь різного виду. Наша продукція відповідає сучасним вимогам екологічної безпеки, міцності, тепло- та звукоізоляції.

Ми орієнтуємося на потреби наших покупців, тому наша продукція об’єднує в собі міцність, надійність та оригінальні дизайнерські рішення, не залишаючи байдужими поціновувачів краси і впевненості в захисті. Той факт, що Ваш будинок є яскравим відображенням Вашого характеру, давно встановлено психологами. І двері та вікна стають першим чинником, від якого починає формуватися думка про Ваше житло і, відповідно, про тих, хто в ньому проживає.

Обираючи нас, Ви завжди отримаєте максимум уваги на усіх етапах виконання замовлення:

  • безкоштовна консультація професіоналів, яка дозволить Вам обрати оптимальний варіант конструкції;
  • індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • можливість придбання металопластикових виробів з відтермінуванням платежу
  • швидка доставка і установка придбаних вікон або дверей фахівцями у цій галузі;