Як відрізнити енергозберігаючий склопакет від звичайного?

Склопакет – це найважливіший елемент віконної конструкції. Він оберігає будинок від різних негараздів: вуличного шуму, агресивних сонячних променів і негоди.

Найбільш високий рівень захисту дає енергозберігаючий склопакет з багатофункціональним склом з покриттям, яке не видиме неозброєним поглядом.

Однак, як відрізнити енергозберігаючий склопакет від звичайного? Про це ми поговоримо в новій статті.

Конструкція енергозберігаючого склопакета

Склопакети для підтримки теплового комфорту оснащені багатофункціональним склом. Вони працюють за принципом теплового дзеркала. Взимку скло повертє тепло в будинок, а влітку відбивють назад на вулицю.

Вся справа в тому, що енергозберігаюче i-скло покривається тонким шаром іонів металів. Воно дивиться лицьовою стороною всередину приміщення і відображає тепло, яке прагне вийти на вулицю через вікно. Також воно не пропускає інфрачервоні промені і перешкоджає нагріванню приміщення влітку.

Solar-скло має схожий з i-склом функціоналом завдяки магнетронного напилення і з міжкамерним аргоновим наповненням. Напилення відображає тепло як всередині будинку, так і зовні. А газ аргон знижує теплопровідність, відштовхує УФ-промені і поглинає вуличний шум.
Відмінності видів енергозберігаючого скла

Незважаючи на те, що енергозберігаюче скло має високий рівень захисту, ззовні воно не відрізняється від класичного скла. Воно абсолютно не знижує світлопропускання і не затемнює пейзаж за вікном.

Перший спосіб розпізнання енергозберігаючого скла досить простий. На корпусі вікна завжди є наклейка з маркуванням, що наноситься на скло автоматично. Тому, при покупці вікон у перевіреного виробника, ви можете бути впевненим у достовірності інформації.

Другий спосіб відрізнити енергозберігаючий склопакет від звичайного – народний. Придумали його кмітливі користувачі вікон. Для перевірки потрібна запальничка. Як ви вже знаєте, у теплозберігаючому склі є покриття, що відбиває. Воно відображає вогонь трохи інакше, ніж звичайне скло.

Якщо до енергозберігаючого скла піднести полум’я, то язичок полум’я неначе роздвоюється. У кожному склі відіб’ється один вогник з двома язичками. А вогники, які відіб’ються від покриття скла, отримають червонуватий відтінок.

Тепер ви знаєте, як переконатися в якості склопакета. Так ви зможете з повною впевненістю купити нове вікно, заздалегідь переконавшись в його властивості. Підписуйтесь на Нашу стрінку в фейсбук, щоб не пропускати корисні статті про вікна.

  • Category :
  • Type :