Купити розсувні двері – переваги та недоліки.

Розсувні міжкімнатні двері, ціна яких вже є їхньою основною перевагою, мають ряд основних плюсів та мінусів. Зважте на них перш, ніж зробите остаточний вибір. Серед переваг таких дверей важливою для багатьох є економія місця в оселі. Якщо Ваша квартира не велика, то такі двері дозволять розширити життєвий простір, а отже, Ви зможете поставити додаткові меблі або просто залишити це місце пустим. Розсувні двері додадуть шарму Вашій кімнаті, адже виглядають вони респектабельно, можуть бути декоровані на будь-який смак та пофарбовані у різні відтинки. Таким чином за допомогою розсувних міжкімнатних дверей Ви зможете створити унікальний імідж Вашої оселі.
Якщо у Вашій родині є діти або люди з обмеженими можливостями, автоматичні розсувні двері значно підвищать рівень зручностей для них. Як бачите, такі двері не дарма обираються багатьма нашими клієнтами, проте вони мають певні недоліки.
По-перше, біля таких дверей не можна ставити поруч меблі – це не дасть стулкам дверей розкриватися.
По-друге, такі двері не захистять Вас від шуму та не будуть втримувати тепло, адже вони не надто міцно закриваються. Щоб усунути цей недолік, на такі двері встановлюють спеціальну додаткову планку.
Загалом розсувні двері – товар високої якості. І ми готові Вам допомогти придбати та встановити їх у себе вдома! Детальнішу консультацію ви можете отримати в наших менеджерів 0954831268, 0971465974

  • Category :
  • Type :