Хочете засклити балкон…?

Хочете засклити балкон…?

Не знаєте з чого почати? Почнемо з призначення балкона, адже саме від цього залежить, яке скління підійде саме Вам. Дайте відповідь на кілька питань:

Що буде на балконі? Комора, кабінет, кімната для відпочинку, місце для сушіння білизни і зберігання речей. Відповідь на це питання дасть розуміння, якої теплоти вікна Вам потрібні.

На який бік виходить балкон? Якщо сторона сонячна, зверніть увагу на сонцезахисні вікна, в іншому випадку вибирайте скління з максимально великими стулками і прозорим склом.

На якому поверсі Ви проживаєте? Якщо Вам пощастило бути власником квартири на перших або останніх поверхах – подбайте про протизламність вікон. Для цього ми пропонуємо цілий комплект безпечних елементів: протизламна фурнітура, надійне скло триплекс або загартоване, протизламна ручка .

Згадайте, чи заважає Вам вуличний шум, якщо так, однозначний варіант, вікна, що утримують звук. У знешумлюючому склінні використовуються стекла різної товщини, розміщені з різною дистанцією.

Чи є в будинку маленькі діти? Це привід, щоб встановити безпечне скління, в якому дитина сама не зможе відкрити вікно, ручку з замком або механічну засувка.

При плануванні скління важливо врахувати наступні фактори:

  • На скільки частин Ви плануєте ділити конструкцію – від цього залежить зручність в відкриванні і очищенні вікон.
  • Яка меблі будуть на балконі і де вона буде розташовуватися –  в місцях розміщення меблів не можна проектувати стулки.
  • Яке утеплення та оздоблення будуть на балконі – майстру потрібно відразу закласти допуски.

Якщо балкон буде використовуватися, як нежитлове приміщення, комора або як місце для зберігання речей, то підходить поєднання трикамерних профільних систем і однокамерного склопакета. Якщо Ви хочете використовувати балкон як окрему кімнату, кабінет, або розширити прилеглу кімнату за рахунок балкона то краще використовувати п’ятикамерні профільні системи і двокамерні склопакети.

Вибір за Вами…

  • Category :
  • Type :