Ламінат EGGER (Німеччина)

Зараз для покриття підлоги часто використовують ламінат. Даний матеріал володіє багатьма плюсами: екологічність, багата кольорова гама, висока якість за помірну ціну, міцність і зносостійкість. Ламінат являє собою панель з шарів паперу і дошок ДСП або ДВП. Його легко укладати, і він не потребує особливого догляду.
Для кожного приміщення в будинку підійде певний вид підлогового покриття, тому давайте розберемося в цьому. Залежно від зносостійкості ламінат підрозділяють на такі класи: 21-23 і 31-34. Цей факт залежить від ваги, який він буде переносити. Цифра 2 означає житлові приміщення, а 3 — комерційні. Наступні від одного до чотирьох вказують на допустиме навантаження. Отже, чим менше цифра, тим він менше прохідний і відповідний термін придатності.
Категорії ламінату
Категорії, на які ділять ламінат — це вологостійкий, водо- і не водостійкий. Для кухні та передпокою доречно буде поставити перший, а в ванну другий. Третій підійде для житлових кімнат.
Водостійкий ламінат найміцніший, не деформується під впливом вологи, екологічний і не слизький. Зверху він покритий полімерним шаром, який відштовхує воду. Перед укладанням такого покриття потрібно не менше доби протримати його в теплі.
Ще розрізняють клейовий і замковий ламінати. Перший важче укладати, однак на стиках менша ймовірність потрапляння вологи, після чого матеріал може набрякнути. Мінусом є те, що, склавши його, розібрати вже буде неможливо. Клейовий ламінат не використовують для підлог з підігрівом. Замковий простіший і при його монтажі не використовуються інструменти, все робиться вручну. При переїзді його легко можна розібрати і постелити в новому будинку.
Для кухні краще всього підійде вологостійкий ламінат, оскільки там найчастіше на підлозі вода. Стики в такому випадку додатково обробляють особливою мастикою. Для того щоб поверхня не була слизька і не було видно плям, краще вибирати фактурну поверхню. Серед класів потрібно віддати перевагу 33, оскільки навантаження на підлогу в кухні досить велике.
У ванну кімнату слід вибрати водостійкий ламінат. Він складається з ПВХ плит, які під дією вологи не деформуються і не втрачають свого зовнішнього вигляду. Деякі навіть прирівнюють його до керамічної плитки.
У житлові кімнати потрібно ставити шумоїзолірующий ламінат. У такі приміщення підійдуть 31 і 32 класи.
Кольорову гаму для ламінату можна вибрати будь-яку, все залежить від дизайну і відтінків ваших кімнат.

Основні чинники вибору ламінату
Отже, вибираючи підлогове покриття, слід звернути увагу на наступні чинники:
• Товщина: коливається від 6 до 12 мм, чим вона більша, тим краще ударна міцність і шумоізоляція.
• Вологостійкість: високі класи (31, 32, 33, 23) мають такі властивості. Не потрібно забувати, що будь-який ламінат не любить воду, тому краще її витирати якомога швидше.
• Клас формальдегіду: вказаний на упаковці, відмітка Е1 означає норму.
• Гарантія: зазвичай виробники дають від 2 до 6 років, однак є і до 10.
• Правильна відповідність товщини і площі: на великих поверхнях тонкий ламінат видає звук схожий на цокання. Також треба враховувати довжину дошок, чим довше, тим менше звуки. Деякі виробники роблять спеціальну шумоізолюючу підкладку.
Ламінат — це прекрасна можливість отримати вишуканий інтер’єр без величезних фінансових вкладень, однак, вибираючи це підлогове покриття не забувайте, що не варто економити на собі, в результаті такої економії все одно заплатите дорожче.

Online візуалізація декорів

  • Дата: Січ 26, 2019