Фабрика міжкімнатних дверей Аксіома

ФАБРИКА ДВЕРЕЙ AXIOMA була організована в 2014 році як виробничий ПІДРОЗДІЛ БУДІВЕЛЬНОЇ КОМПАНІЇ СКС-ГРУП.

Головним нашим продуктом є міжкімнатні двері нового покоління - скло-каркасні двері різних модифікацій.

Скло-каркасні двері - новий вид дверей на ринку України та СНД технологією виробництва якими володіє тільки наша компанія AXIOMADOORS.com

Компанія ТОВ «СКС груп» була заснована в 2005 році і спеціалізувалася на виробництві конструкцій будь-якої складності зі скла і металу (світлопрозорих фасадів, скляних куполів, зимових садів і т.д).

У матеріальну базу компанії входить більше 30 верстатів з обробки металу і скла, свій автопарк і 1200 м.кв виробничих площ. Але все ж основним нашим активом є команда професіоналів, які люблять, то що роблять і вкладають душу в кожну вироблену дзеркальну межкомнатную скло-каркасну двері.

У 2014 році, реагуючи на прохання своїх клієнтів, ми запустили лінію з виробництва міжкімнатних дзеркальних скло-каркасних дверей і стали першовідкривачами з виробництва даного типу дверей в Україні і в СНД.

Завдяки тому, що всі складові ми виробляємо на своєму обладнанні, нам вдалося створити ексклюзивну дизайнерську двері за ціною звичайної дерев'яної.

Більш того, враховуючи тенденції ринку, ми даємо можливість клієнту самому вибрати малюнок, який наноситься на двері, тож дозволяємо, кожній людині висловити свою неповторну індивідуальність.

  • Дата: Вер 18, 2015